Druhy kratomu a nejen jejich účinky.

Pro mnoho lidí v dnešní společnosti je velice těžké zvládat všechen stres, který se na nás neustále ze všech stran valí. A my se musíme každý den popasovat se situacemi, které nám právě nadměrný stres přináší. A to hlavně vyčerpání a únava. A pak také když je na nás nadměrně tlačeno a my už nedokážeme hledat žádnou oporu. Nejhorší se situace stává, když oporu ani nenajdeme v žádném blízkém člověku nebo rodině. Tam právě se nám stres začíná stávat extrémně nepříjemným. A dokáže nám vyvolat i řadu onemocnění, které mají právě příčinu ve stresu. A tak hodně dnešní populace místo toho, aby svůj problém řešily tak, že vymění jeho příčinu.

zelený prášek

Třeba tak, že vymění společnost nebo přítele se kterým se necítili dostatečně v bezpečí. Tak raději sáhnou po dostupných a legálních drogách. Jako jsou alkohol, cigarety anebo marihuana a konopí. A mezi ty další momentálně dostupné drogy se řadí: kratom a CBD konopí. A právě o kratomu se chci bavit. Je to velice rozšířená droga, a to hlavně mezi mládeží a studenty. Protože bylo prokázáno, že některé druhy kratomu mají stimulující účinky. A pokud se dávka zvýší tak se jeho účinky změní na sedativní. A jaké druhy kratomu Nejlepsikratom.cz jsou tedy známé? A jak se od sebe liší? A můžete si ji sehnat jako v podobě prášku tak i kapslí.

zelený prášek

Záleží jen na tom, jaké konzumaci dáváte přednost. Ale přeci jenom máte u kapslí větší kontrolu nad dávkováním. Kratomy se dělí obecně na tři druhy. A to na kratom červený, zelený a bílý. Červený kratom má zelené listy, ale ty obsahují červené žilkování. A tento druh je nejvíce užívaný pro účinky, které úspěšně tlumí bolest. Ale to až tak, že mírní projevy deprese a tlumí chronické bolesti. A zase zelený kratom má také silné uklidňující účinek. Ale především uklidňující a netlumí. Máte po jeho užití lehkou euforii a zmírňuje hladinu stresu. A kratom bílý má nejvíce stimulující účinky ze všech. Pozvedá náladu a dodává energii. Ale dejte si pozor ať to s jeho dávkováním nepřeženete.

Pro mnoho lidí v dnešní společnosti je velice těžké zvládat všechen stres, který se na nás neustále ze všech stran valí. A my se musíme každý den popasovat se situacemi, které nám právě nadměrný stres přináší. A to hlavně vyčerpání a únava. A pak také když je na nás nadměrně tlačeno a my už nedokážeme…