Když nejede internet

Většina lidí tráví spoustu času na internetu prohlížením videí, hledáním toho či onoho, hraním her nebo jen tak prohlížením webových stránek na ukrácení času. Někdo tak umí trávit svůj veškerý čas a prohlíží si vše víceméně nahodile, někdo ale hledá konkrétní věci, např. recepty nebo různé pracovní postupy a když najde co potřeboval, musí řešit jak si věci uložit do svého počítače nebo mobilu, aby si to mohl přehrát kdykoliv, i bez přístupu k internetu, čili když bude offline. K tomu potřebujete mít nainstalované různé video downloadery Stahujvidea, které umožní stáhnutí videí do vašeho zařízení a jeho opětovné přehrávání.

mobil

Hledáte, co uvařit v neděli na slavnostní oběd a chcete mít jistotu, že přípravu složitého jídla nepokazíte? A co si nahrát už předem celý videorecept do vašeho mobilu nebo notebooku a při samotné přípravě jídla si jen v klidu a bez obav, že vám vypadne připojení k internetu, přehrávat uložené video.
Nahrávání z internetu se ale může hodit i rodičům, kteří potřebují zabavit děti na dlouhou cestu u autem. Kdo by neznal neustále se opakující otázku: „kdy už tam budem?“. Dát dětem do rukou tablet s jejich oblíbenou pohádkou, kterou stáhneme z internetu, je alespoň částečnou možností, jak jim cesta bude lépe ubíhat.

Nahrávat si ale můžete třeba i hudbu, pokud rádi posloucháte hudbu a pokud víte, že pojede na místa mimo internetové připojení.

mobil

Do svých mobilů si stahujeme řadu aplikací, některé slouží jen jako podpora, aby fungovaly jiné aplikace. Nejrůznější downloadery patří také k podpůrným prográmkům, které nejsou potřebné k samotnému fungování mobilního telefonu, ale mohou pomoct s ukládáním videí do paměti počítače a k jejich opětovnému přehrávání, bez nutnosti být připojen k internetu. Šetříte tím internetová data, čili své peníze.

Máte své oblíbené video uložené ve svém mobilu? Pokud ne, není důvod tak neučinit.

Většina lidí tráví spoustu času na internetu prohlížením videí, hledáním toho či onoho, hraním her nebo jen tak prohlížením webových stránek na ukrácení času. Někdo tak umí trávit svůj veškerý čas a prohlíží si vše víceméně nahodile, někdo ale hledá konkrétní věci, např. recepty nebo různé pracovní postupy a když najde co potřeboval, musí řešit…