Když si zamilujete partnerovu rodinu, ale váš vztah skončí…

Může se stát, že budete mít s rodinou partnera nebo partnerky daleko lepší vztah než s rodinou vaší. Něco takového se může opravdu stát a pokud dojde k tomu, že se s vámi bude chtít váš partner nebo partnerka rozejít, je jasné, že nebudete chtít něco takového přijmout a to už jen z toho důvodu, že nepřijdete jen o vašeho partnera, ale také o jeho rodinu, kterou jste měli tak rádi a ona měla ráda vás.

Je jasné, že něco takového zejména ze začátku, než to zpracujete, nebude tak jednoduché. Člověk může mít kolikrát pocit, že neztratil jen danou osobu, ale mnohem více.

dva balónky

To, že se s vámi váš partner rozešel ale neznamená, že se nemůžete s jeho rodinou nebo s daným partnerem stýkat, pokud jste se rozešli v dobrém. Je možné, že pokud jste měli například dobrý vztah s matkou daného partnera, bude velmi ráda, pokud se někdy zastavíte na kávu nebo společně někam vyrazíte.

Zejména pokud váš vztah trval několik let, je možné, že se vás nebude chtít partnerova rodina vzdát a budou opravdu rádi za to, když vás jednou za čas uvidí.

dva prsty

Je pravda, že člověk nikdy neví, co tomu druhému přepne v hlavě a rozhodne se vztah ukončit. Něco takového je pochopitelné ve vztahu, kde už i druhý z partnerů začíná cítit, že to není dobré a už to není ani takové, jaké to bývalo. Pokud se ale stane, že partner váš dlouholetý vztah ukončí ze dne na den, je jasné, že budete velmi překvapeni, protože byste něco takového vůbec nečekali.

Všechny rozchody jsou těžké a pokud jste si oblíbili partnerovu rodinu, bude to pro vás ještě daleko těžší, protože dlouhou dobu budete mít pocit, že jste opravdu nepřišli jen o daného partnera, ale i o spoustu dalších skvělých lidí, se kterými vám bylo dobře.

Věřte, že i když to teď pro vás může být těžké, na konec to tak těžké nebude. Člověk si časem zvykne na to, že něco skončilo. Je také možné, že do budoucna na vás bude čekat něco, co bude ještě daleko lepší a co si nebudete moct vynachválit.

Může se stát, že budete mít s rodinou partnera nebo partnerky daleko lepší vztah než s rodinou vaší. Něco takového se může opravdu stát a pokud dojde k tomu, že se s vámi bude chtít váš partner nebo partnerka rozejít, je jasné, že nebudete chtít něco takového přijmout a to už jen z toho důvodu,…