Teplá voda

Když jsme už na zahradě měli bazén, tak jsem ještě staré přemýšlela, jaké bazénové doplňky bychom k našemu bazénu ještě potřebovali. Ze začátku jsem tušila, že jistě nějakou filtraci, aby voda v bazénu byla stále opravdu dokonalá a čistá a hlavně nezávadná. Nechtěla bych potom dostat nějaké pupínky anebo vyrážku, u které bych se uškrábala. Tak jsem se zeptala svého přítele, jestli o něčem neví, co bychom ještě mohli k bazénu koupit. Takže filtrace byla. chlor taky. A ještě jsem přemýšlela, jestli nekoupíme třeba bazénové schody, protože náš bazén byl metr a půl vysoký, takže by se k němu hodily nějaké schůdky.

Chci teplejší vodu.

Třeba aby někde byly dva schody. Máme totiž ještě dvě menší děti, které byste ještě potřebovaly, aby se dostaly do bazénu lépe, tak ještě nějaké schody. Potom mě ještě napadlo, že když máme opravdu veliký bazén, kde je opravdu hodně litrů vody, že by se nám hodily také různé solární plachty. A solární plachta na bazén s touží hlavně na to, aby ohřála vodu. A je to na ohřátí vody v domácích a zahradních bazénech, a to pomocí tepelné energie ze slunečního záření. Myslím si, že tohle je opravdu perfektní. A zároveň také nedochází ke ztrátě již akumulovaného tepla z bazénové vody.

Koupila jsem schůdky.

Podle mého názoru je to lepší, protože někdy opravdu trvá, než se voda v bazénu ohřeje, aby ta voda byla snesitelná pro menší děti. A například i já osobně nemám ráda ledovou vodu v bazénu, takže dávám přednost raději teplejší vodě, takže solární plachta na bazén se mi opravdu doma osvědčí. A solární plachta na bazén https://www.chlorito.cz/solarni-plachty není ani nijak složitá na údržbu. Stačí ji pak jen při nepoužívání dobře složit a uschovat, aby všechno bylo v pořádku. Solární plachta je velmi praktická a koupíte ji na webové stránce chlorito.cz. A solární plachta na bazén není ani moc drahá, ale věřte mi, že její koupí neprohloupíte.

Když jsme už na zahradě měli bazén, tak jsem ještě staré přemýšlela, jaké bazénové doplňky bychom k našemu bazénu ještě potřebovali. Ze začátku jsem tušila, že jistě nějakou filtraci, aby voda v bazénu byla stále opravdu dokonalá a čistá a hlavně nezávadná. Nechtěla bych potom dostat nějaké pupínky anebo vyrážku, u které bych se uškrábala.…